top of page

בואו לגלות אודות

מיתוג עסקי

מקוריות, זהות ייחודית, אותנטיות - כל אלה מגדירים אנשים, אך אלו גם ערכים של מותג, שיש להעבירם לקהל היעד באמצעים חזותיים ובניתוח הצרכים בשוק והיעדים של העסק.

בביקור קצר בסופר השכונתי עולם המיתוג פרוס לפניכם בשלל מותגים, שלעיתים הינם מבית אותו היצרן, אך אנחנו נוטים לבחור אריזה אחת על פני אחרת מסיבות הקשורות לתפיסה שלנו את החברה ומה היא מייצגת, וכן נראות המוצר. רק לבסוף נחליט האם כדאי להשקיע בו יותר מחבריו למדף.

הסיבות בגללן אנחנו בוחרים במשהו, או להבדיל - נרתעים ממשהו, הם היסודות לתהליך מיתוג.

לוגו? זה רק תוצר אחד מיני רבים בתהליך המשמעותי הזה. 

נכון,

זה לא מתאים לכל עסק בכל שלב, אבל למי שכן - זוהי ההשקעה הכי חשובה בשיווק שלכם. 

 • מיתוג זה לא רק לוגו, זוהי זהות ייחודית מבדלת ומשמעותית עבור העסק שלך. זה מתבטא בסגנון כתיבה, צבעוניות, סמלים שונים ועוד. זו הדרך שאתם רוצים להביע בה את הערכים שלכם בצורה שיזדהו ויכירו אתכם.

  למה צריך את זה בכלל?

  בשכונה ובבית יש לכם מוניטין המבוסס על היכרות אישית. יש לכם סגנון לבוש מסוים ודרך להתבטא וערכים שבאים לידי ביטוי בטבעיות. איך תעבירו את המסר הזה ללקוחות שלכם? איך תעזרו להם לבחור מבין שלל המתחרים - במוצר שלכם?

  התשובה נמצאת בתהליך - אנחנו נפגשים ושואלים המון שאלות ומבינים יחד מה המטרות העסקיות לצד הצורך של הלקוחות, בונים אסטרטגיה שיווקית ולוח השראה וניגשים ליצירה: בחירת שם, סלוגן, סמלים, צבעוניות, תוצרים שיווקיים דיגיטליים ומודפסים והתאמת מסרים לערוצי התקשורת האפקטיביים ביותר עבורכם.

  בסיום התהליך יהיה למנהל השיווק קל יותר לתחזק את המותג בצורה עקבית ואחידה, ולחשוף את העסק שלכם לקהל הנכון ובדרך המיטבית. 

 • על מנת ליצור מותג עדכני, אחיד, ברור ופשוט לתפעול, אנו מציעים ניהול מותג בשירות ריטיינר חודשי במיקור חוץ ולו שתי מטרות עיקריות:

  1. יצירת תבניות ועיצובים חדשים לתוצרים גרפיים שצריך כאן ועכשיו לצורך קידום שיווקי ותדמיתי.

  2. תיקון, שינוי, שיפור תבניות ועיצובים קיימים, ליצירת ליין מהודק וברור לפי ספר המותג וחידושו ליצירת שפה אחידה ויפה לכלל התוצרים של הארגון.

   כדי לעמוד ביעדים הארגוניים אנו מציעים זמינות גבוהה, יצירתיות רבה ושותפות לדרך ולחזון השיווקי.

   

  אנו מעצבים ועורכים מוצרים רבים כגון: מצגות, פוסטים, כרזות, מודעות, כל צרכי הסושיאל והפרינט, עיצוב אתרים, דפי מידע, קיטים לכנסים ואירועים, ועוד. כלל העיצובים מרוכזים בתיקיות בקאנבה ובדרייב ע"פ הצורך לגישה נוחה. נערוך מעקב לוודא שהשימוש בתבניות עומד בסטנדרטים וניתן מענה בקופירייטינג וקריאייטיב ע"פ הצורך.

  השירות הינו למינימום של 3 חודשים בתשלום גלובלי, והתקשורת ישירה מול מחלקת השיווק שפותחת משימה ומתעדפת אותו.

 • כחלק מביסוס המותג, אנו מעצבים ובונים אתרים מהודקים ונקיים לתדמית, תיקי עבודות, חנויות ודפי נחיתה בפלטפורמות Wix ו Wordpress. התהליך מתחיל באיפיון מקיף ולאחריו מתחילים במלאכת העיצוב. לאחר אישור הסקיצות, מתחיל שלב הפיתוח והבנייה עד ליצירת אתר מלא, מותאם לנייד, מונגש ומחובר לדומיין ואחסון. האתרים שלנו מותאמים למותג ולערכיו ונמנעים מתבניות נפוצות ופירוטכניקה מיותרת. ברור זה הרבה יותר חשוב מאופנתי :)

 • עיצוב תוצרים גרפיים לעסקים כגון:

  עיצובים לסושיאל, עיצוב מצגות, אריזות למזון ומוצרי צריכה, קיטים לתערוכות וכנסים, עיצוב אתרים (ללא בניה), מוצרי פרינט, עיצובים ל WEB כמו ניוזלטרים, מסמכים מקוונים, חתימות מייל, ברכות וגלויות.

 • יצירת תוכן ממוקד שידע לספר את הסיפור של העסק, בין אם בקמפיין, אתר, דף נחיתה או מאמר מקצועי.

  התוכן מתחלק לשני נושאים עיקריים:

  קופירייטינג

  פיצוח קונספט ובעקבותיו שיום (naming) לעסק, סלוגן, משפט חזק, הגדרות, תקציר

  כתיבה שיווקית

  תוכן מוכר לדפי נחיתה, אתרים ומצגות, מאמרים, קורות חיים, תוכן לסושיאל ועוד

 • לפעמים, כל מה שצריך זו עצה טובה, כיוון, אבחנה, מבט מהצד.

  אנחנו כל כך שקועים בעשייה ותכנון שאורח לרגע יכול למנוע כל פגע, ע"י הקשבה, ניתוח הנתונים ומתן מסקנות מבוססות ניסיון, ידע מקצועי והבנת השוק.

  רוצים לפתוח עסק חדש?

  פגישת התכנות שיווקית תעזור לכם לקבל את כל השאלות ששווה לענות עליהן כדי לדעת מה כדאיות המהלכים העסקיים שלכם מבחינה שיווקית.

  יש לכם עסק קיים ומשהו לא זז בפרסום?

  אנחנו כאן כדי לשבת 1:1 על כוס קפה או בזום ולפתוח את הדרך להמשך הפעילות.

מה אנחנו מציעים?

מיתוג עסקי
מיתוג עסקי
מיתוג עסקי
מיתוג עסקי
מיתוג עסקי
מיתוג עסקי
מיתוג עסקי
מיתוג עסקי
מיתוג עסקי

פגישת איפיון שיווקי ללא עלות או התחייבות

מה, לא תמלאו פרטים?

בטח שכן.

bottom of page