top of page

Portfolio List

הגרילנדה

הגרילנדה, מבית מעברים כרמל-מנשה, נוסדה על מנת לאחד בעלי עסקים, בקהילות שונות שגם מחוברות יחד, כמו שרשרת (ומכאן השם – גרילנדה).
כל חבר קהילה מחויב לחבריו וגם יוצרת שיתופי פעולה עם קהילות סמוכות על מנת להגדיל את הפעילות העסקית במרחב.
בבריף התבקשנו ליצור קונספט עיצובי עסקי, המייצג 3 רשויות, יותאם למיתוג "מעברים", ויתן מקום למרחב הכפרי, הים, האדמה וההר.
האתגר היה ליצור מיתוג חזק שייצג 3 רשויות, את המרחב הכפרי, את הים, האדמה וההר, וליצור הרמוניה והרגשה עסקית חזקה.

המנבטה

תוכנית לחדשנות ויזמות של חוף הכרמל, להצמחת יוזמות מקומיות בתחום של חדשנות וטכנולוגיה, שיהוו מצע להתפתחות חברות טכנולוגיה.
המשימה היתה ליצור מותג חדשני עם צביון כפרי התואם את האיזור בו מתקיימת החממה הטכנולוגית. כמו כן, לחבר בין כל הגורמים: היזמים, המנטורים שליוו את היוזמה והשותפים האסטרטגיים.

עדי קוסטה דואק, משרד עורכי דין

עדי היא עורכת דין כשרונית ומסורה שעבדה שנים רבות במגזר הציבורי והחליטה שהגיעה העת לעשות לביתה עדי ביקשה לבדל את המשרד שלה מהקולגות שאוהבים את צבעי הכחול והאפור ולבסס את הניסיון שלה עם מיתוג רענן, חדשני ועם זאת לשוות רצינות ומסורתיות. המשרד שלה אמנם חדש אבל הניסיון הוא רב וכמו כן מגוון התחומים עליהם היא חולשת.

Frontak

נפגשנו עם הבעלים של חברת פרונטק, עסק משפחתי מסורתי ורב שנים שהינם יבואני אריזות לתעשיית המזון, החל מפקקי שעם וכלה בצנצנות זכוכית ייחודיות. הייחוד של החברה שהם מספקים עבור מפעלי מזון את כל צרכי האריזה שלהם, תוך קשרים עם יצרנים בכל העולם ולמציאת הספקים הטובים ביותר. האתגר היה לקשור בין כל המחלקות השונות של החברה וליצור מותג ואתר קטלוגי לשותפים פוטנציאליים ברחבי העולם.

Ray Hotel

משרד היזמים הקבלנים orc, רכשו מלון בקורפו ביוון ופנו אלינו ליצור קונספט עיצובי שישדר את יתרונות האי - עצי הזית איכותיים, שמש ואווירת הטבע הפראי. המלון הינו מלון לזוגות לחופשת בטן-גב נעימה.

גלגלי עזר

עם פרוץ מלחמת חרבות ברזל, השתנה המערך העיסקי בארץ. הזעזוע המדיני הביא גם לזעזוע בפן התעסוקתי, והצטברו שאלות רבות וחוסר ידע באשר לזכויות המגיעות לבעלי עסקים ולשכירים.
אשכול רשויות חוף הכרמל הרים את הכפפה עבור תושבי הרשויות והקים ניידת למיצוי זכויות. הניידת עברה בכל ישובי החוף וסיפקה לתושבים שירותים של עו"ד ורו"ח בתחומי עסקים ועבודה. הבקשה היתה ליצור מיתוג עדכני שיחובר למיתוג של אשכול רשויות מישור החוף, יפנה לתושבים ויגרום להם להעזר ביוזמה המצויינת הזו.

חסות הנוער

חסות הנוער היא אחת מיחידות מינהל של"מ - שיקום, ליווי ומניעה, במשרד הרווחה והביטחון החברתי.
הרשות אחראית על טיפול חוץ-ביתי סמכותי-כופה בבני נוער הנתונים במצבים של עבריינות וסטייה חברתית ונמצאים בקצה הרצף הטיפולי-חינוכי, לאחר שכל ניסיונות הטיפול הקודמים בהם לא צלחו.
הבקשה היתה לשפר את תדמית המעסיק, שהעובדים במקום יוכלו להרגיש גאוות יחידה, וחלק בלתי נפרד מהשינוי המבורך שהיחידה מבצעת.

תראו אותנו

המרפאות בעיסוק, כמו מקצועות הבריאות הנוספים, שמות את המטופל במרכז ומתייחסות באופן הוליסטי למרכיבים של משמעות, זהות, רצון. תפקידנו היה למתג את הכנס השנתי שלהן וליצור מותג שיחבר בין הידע לניסיון בשטח של כל אחת ואחד. בחרנו להפנות את הזרקור אל המטפלת ולהתמקד בה, בכישורים שיש לה ובמיומנויות שיכולות לעזור לה לקדם את המטרות המקצועיות שלה.
החדשנות בכנס הוא המעבר מכנס אקדמי ששם בחזית הבמה את החידושים המדעיים, לכנס יישומי בו שמים את המקצועיות הנבנית מתוך הניסיון של אנשי ונשות מקצוע מסורים ומיומנים.

Mellie

חברת סטארט אפ מתחום הבריאות שמחלקת הפיתוח שלה נמצאת בישראל ומחלקת השיווק בארה"ב, ומורכבת משלושה שותפים כשרוניים שחקרו במשך שנים את השוק האמריקאי בתחום טיפולי הבריאות, למציאת פתרון מקיף לטיפול בבן משפחה חולה. החברה ביקשה מיתוג ואתר לקראת פיתוח האפליקציה הייחודית שלהם המסייעת לבני משפחה לעשות סדר במערך הטיפולי.

עמותת תפוח

העמותה הוקמה בשנת 2000 במטרה לקרב את הטכנולוגיה לפריפריה ולתת הזדמנות שווה לכולם לרכוש ידע ומקצוע בתחומים שונים
ולשנות את מציאות חייהם, ע"י צמצום הפערים והגברת השיוויון החברתי

Fuegos

מותג חדש לאירועי גריל בהתאמה אישית, המייצר חוויה טעימה ברמה גבוהה אך במחיר נגיש.
בעל החברה ביקש למתג את הרמה לעומת הנגישות בצורה נקייה ונעימה למשתמש ולבנות אתר תדמיתי ובו תפריט ובו מבחר צילומים באיכות גבוהה

פגישת איפיון שיווקי ללא עלות או התחייבות

מה, לא תמלאו פרטים?

בטח שכן.

bottom of page